Hizmetlerimiz


Gülaçtı

Yerinde Yemek Üretimi


Yerinde üretim verimlilik ve karlılığı ön planda tutan şirketler için asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini yüklenici firmadan destek alarak çözmektedir.
Firmamız uzman kadrosuyla ve yılların tecrübesiyle sizin mutfağınızda yerinde üretim yaparak sizin işlerinize yoğunlaşmanızı sağlar. GÜLAÇTI YEMEK, müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak veya yeni mutfaklar kurarak yerinde yemek üretim ile hazır yemek imkanı sunmaktadır. Yerinde yemek üretim sürecinde hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmadan talepleriniz uzman kadromuz tarafından yerine getirilmektedir.


Gülaçtı

Taşıma Yemek Hizmeti


Şirketimiz üretimin her kademesinde son derece titiz davranarak en güvenli ürünü üretebilmek için gerekli hijyen kaliteli, sağlıklı, çevre emniyet kurallarına uygun üretim hizmeti sunmaktadır. Mutfağınızdaki üretimi yüzlerce firma gibi sizde GÜLAÇTI YEMEK tecrübesine güvenebilirsiniz.


Gülaçtı

Tabldot Yemek Hizmeti


Gülaçtı Yemek, kendi bünyemizde ileri teknolojiyle ürettiğimiz yemekleri yemek saatlerini dikkate alarak sıcaklığını, lezzetini koruyan termobox kaplarda, uygun servis araçlarıyla sevkiyat yapar.
Gıda mühendisleri, diyetisyen sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla kendi bünyemizde tabldot üretimi yapmaktayız.


Gülaçtı

Davet ve Organizasyon


Her türlü şirket toplantıları, kokteyl ve yemek organizasyonları, Açılış ve kutlama organizasyonları düğün, yıl dönümü kutlamaları Gülaçtı tecrübesiyle organize edilmektedir.

WhatsApp İletişim